Teklif İsteyin

Sağlıklı Üretim
Soğuk Depolama
Adrese Teslim
Güvenli Ticaret
Mutlu Müşteriler

Ürünlerimiz

Üretim Süreci ve Kalite Standardımız

Kaliteden Gelen Farklılık

Herkes tarafından kabul gören ürünleri oluşturmanın 1.kuralı muhakkak doğru hammadde ile ürünleri hazırlamak, bunun bilincinde olarak ürünlerimizde kullandığımız tüm muhteviyatı hijyen ve sağlık koşullarına uyan kurumsal firmalardan satın alarak gerçekleştiriyoruz.

Uzman Personel

2.kural ise doğru ürünlerin doğru ellerde yoğuruluyor olmasıdır, Bu konu başlı başına bir bir ustalık bir geçmiş ister. Bizler hamuru bilen hamur ile yaşayan meslek geçmişi hamur ile geçmiş uzman personel ile çalışıyor işimize şansa bırakmıyoruz.

İmalat ve Hijyen

Üretimimizde en dikkat ettiğimiz konu ise uygun üretim koşulları ve hijyen standartlarıdır.

Üretimin en başından paketlemeye ,devamında sevkiyata kadar evrensel üretim standartlarında hareket ediyoruz, Tüm süreç gıda mühendislerimiz tarafından takip edilir ve çeşitli kalite standartları tarafından denetlenir. Sizleri seviyor ve İnsan sağlığına kıymet veriyoruz.

Muhafaza

Üretilen ürünlerimiz el değmeden paketlenir ve sağlık koşullarına uygun soğuk hava depolarımızda muhafaza edilir.

Sevkiyat

Ürünlerimiz sevkiyata hazır halde soğuk hava depolarımızdan alınır ve yine soğuk zinciri bozmadan frigofirik araçlar ile teslim noktalarına ulaştırılır, İl dışı bayilerimize de aynı yöntem ile ürünler ulaştırılabilmektedir.

Başlık Gelecek

Albe Hazır Gıda ailesi olarak çalışanlarımızla sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı hedefleriz.

Bize Ulaşın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerimiz veya form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Image Description

Telefon

0212 476 80 80
Image Description

Email

info@lievito.com.tr
Image Description

Adres

Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Cad. No:814/A - Sultangazi / İSTANBUL
Nasıl Çalışırız?

Profesyonel üretim süreçlerimiz ile fark yaratıyoruz.

Merak ettikleriniz ile ilgili bize hemen ulaşın.