Biz Kimiz

Biz Kimiz

Yeni ve Heyecanlıyız

Lievito serüvenimiz 2017 yılında, özel bir eğitim kurumunda eğitimci olan marka kurucumuz Okan bey’in okul kantinlerinde lüzum gördüğü daha sağlıklı, daha güvenilir ve hızlı aperatif ürünler nasıl yapılabilir düşüncesi ile tohumlandı.

Yeni ve Heyecanlıyız

Zamanla Yarışıyoruz

Okullarda, hastanelerde, askeri kantinlerde ve benzinliklerde zaman kavramı rutin hayatımıza nazaran maalesef çok daha sıkışık. 10/15 Dak aralığındaki okul teneffüsleri, kantinci çalışanları için zamanın çok iyi yönetilmesi gereken bir dilimdir. Çocuklarımız için ise; hem aperatif bir şeyler atıştırmak hem de temiz hava alabilmek için dört gözle beklenen bir andır.

Bir çok kantin işletmesi bu teneffüs aralıklarına çok daha önceden hızlıca hazırlanması gerekir. Tostların içeriği hazırlanır ekmekler dizilir ve öğrenci yada ziyaretçilerin hızlıca ürüne kavuşması ve maksimum satış hedeflenir. Artık bunlara gerek kalmayacak bu hazırlığı sizin için biz yapıyoruz.

Zamanla Yarışıyoruz

Bu Yarışta Yanınızdayız

Lievito, aperatif hızlı hazırlanabilir ürünleri dahilinde Pizzatost, Ayvalık ve Kumru Tost ile son tüketiciye hızlı ve kaliteli hizmet vermenizi hedefler.

Ürün poşetinden çıkarılır, tost makinesinde 2-3 dak. basılır ve hazır olur. Ürünlerin yanında size verilecek olan gıdaya uygun koruma kağıdı ile tüketiciye servis edebilirsiniz.

Bu Yarışta Yanınızdayız

İçimiz Rahat

Ürettiğimiz ürünleri, en uygun hijyen koşullarında teknolojik üretim makineleri kullanarak el değmeden paketliyoruz.

Bu standartlarımızı ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) – ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) - ISO 10002 (Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi) ve Helal GIDA sertifikaları ile tescillendirdik.

Üretim alanlarımız her daim Gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilir ve hijyen standartlarının sürdürülebilirliği sağlanmaktadır.

İçimiz Rahat