Hakkımızda

Biz Kimiz?

Aperatif gıda sektöründe hızlı ve kolayca hazırlanan ürünler üretmek , pazara yeni bir soluk getirmek, farklı bir bakış açısıyla tüketicinin beğenisini kazanmak amacı ile 2017 yılında kurulan firmamız sektörün en iyi teknolojisini kullanarak pizza ve sandviç grubu ürünlerde müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Üretimden teslimata kadar tüm süreçlerin titizlikle kontrol edildiği işletmemizde uluslararası hijyen ve kalite standartları göz önünde bulundurularak üretim yapılmaktadır.

Misyon

Teknolojinin son imkanlarını kullanarak sürekli iyileştirme , araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla tüketicilerimize sağlıklı , hijyenik ve pratik lezzetler sunmak.

Vizyon

Yenilikçi ve özgün lezzetler ile pazarda kalıcı bir yer alıp gerek yurt içi gerek yurt dışında söz sahibi olup ekonomiye artı değer katmak.

Gıda güvenliği ile ilgili konularda, gıda zincirinde yer alan tedarikçi, müşteri ve ilgili birimler ile etkin bir iletişim kurmak ve insan sağlığını ön planda tutarak, ürün güvenliğinin ve kalitesinin korunmasını sağlamak ön koşulumuzdur. Kalite, gıda güvenliği ve çevre yönetim sistem şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek için, evrensel gıda güvenliği ilkelerinin tamamını araştırmak ve uygulamak temeldir.

Adres

TASTYFOOD Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Cad. No:814/A


Telefon

0212 476 80 80

0212 476 80 84

E-Posta

info@lievito.com